P a n o r a m a   1 9

panorama19.cz

Winter Classic ve Špindlerově Mlýně

Přijďte si zafandit na Winter Classic do Špindlerova Mlýna

Velkolepá akce pod širým nebem ve Špindlerově Mlýně. To je Winter Classic s Jaromírem Jágrem. Loňskou akci zrušila proti pandemická opatření, ale letos už to klapne. Našlapaný program v pěti dnech, kdy se první den začne z lehka juniorským hokejem. Druhý den bude následovat turnaj partnerů, kterého se zúčastní i známí fotbaloví internacionálové. Třetí den přijde na řadu ženský a univerzitní hokej a večer se můžete těšit na extraligové střetnutí mezi týmem Rytířů Kladno a Dynamem Pardubicemi. Vrcholem akce ve Špindlerově Mlýně je páteční program 10.12. 2021 kde se nejprve střetnou 2 týmy ze Chance Ligy a to konkrétně Vrchlabí se Vsetínem. Vrchol večera a největší tahák celého pětidenního programu je zápas slovenských a českých hokejových legend. Zápas bude nabitý hvězdami a legendami hokeje a u toho nesmíte chybět.   

 

Co je Winter Classic

Winter Classic je každoroční hokejová událost pod širým nebem, která se pořádá většinou na fotbalovém nebo basebolovém stadionu a účastní se jí dva týmy z NHL. Většinou se utkání hraje v období oslav Nového roku. Ve Špindlu je vše trochu jinak. Program bude pětidenní a bude skutečně na co koukat. Největším tahákem bude zápas českých a slovenských legend, který se odehraje v pátek večer. 

 

Program Winter Classic ve Špindlerově Mlýně 2021

 

7.12. Den hokejových juniorů

8.12. Turnaj partnerů a fotbalových legend

9.12. Univerzitní hokej vs. ženský hokej, 18,00 Rytíři Kladno vs. HC Dynamo Pardubice

10.12. Od 12,00 HC Stadion Vrchlabí vs. VHK Robe Vsetín, od 16,00 Česká republika vs. Slovensko (legendy)

11.12. Od 12,00 Česká republika vs. Slovensko (para hokej), od 16,00 Mountfield HK vs. HC Sparta Praha

 

 

Program Winter Classic ve Špindlerově Mlýně
Program Winter Classic ve Špindlerově Mlýně

 

Lístky a ubytování

Lístky na Winter Classic do Špindlerova Mlýna rychle mizí, stejně jako ubytování. Platí zde pravidlo, čím dříve, tím lépe. Kapacita není nafukovací a tak neváhejte udělat rezervaci

 

 

Ubytování v krásném apartmánu Panorama 19 pro 4 osoby včetně dvou vstupenek na hlavní tribunu na páteční program

Stále je možnost se na zápas dostat a užít si 3 noci ve Špindlerově Mlýně. Nabízíme lístky na páteční program pro 2 osoby včetně ubytování až pro 4 osoby. Příjezd do apartmánu je již ve čtvrtek 9.12. po 15 hodině. Možnost nasát atmosféru a v klidu si užít večer v nějaké z místních restaurací. V pátek budete mít celé dopoledne na dobrou snídani a ve 12 hodin už je připraven 1. zápas pátečního programu mezi Vsetínem a Vrchlabím. V 16,00 pak vypukne hlavní zápas českých a slovenských legend.  Večer si můžete opět vychutnat a nikam jezdit nemusíte. Svatý Petr, kde bude vytvořeno kluziště, je od ubytování vzdáleno 2O minut příjemnou procházkou skrz centrum města Špindlerův Mlýn. Celou sobotu si můžete ve Špindlu užít dle aktuální nálady a v neděli ráno je potřeba opustit apartmán do 10 hodin.

Kolik za tu legraci zaplatím

Cena na 3 noci v apartmánu Panorama 19 (až pro 4 osoby) od 9.12.2021 do 12.12.2021 včetně 2 vstupenek na páteční program českých a slovenských legend je 20,000 Kč. Cena zahrnuje ubytování a 2 lístky. Apartmán je plně vybaven včetně kuchyně.

 

Chci vědět, jak apartmán vypadá >>   

Mám zájem o balíček, ale potřebuji vědět více >>

 

Winter Classic Program a ubytovaní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *