P a n o r a m a   1 9

panorama19.cz

Luxusní ubytování
Luxusní ubytování ve Špindlerově Mlýně

Luxusní apartmán ve Špindlerově Mlýně, který vás okouzlí

Přijeďte k nám do Špindlerova mlýna odpočívat i zažít dobrodružství. Jsme manželé Jan a Karina a náš apartmán Panorama 19 býval dříve domovem naší babičky, která zde hostila spoustu návštěv. A milovala to. Tohle nadšení a přání být skvělými hostiteli jsme po ní zdědili: chceme, aby pro vás apartmán Panorama 19 nebyl pouze místem, kde složíte hlavu ke spánku. Usilujeme o to, abyste se v něm cítili skvěle.

Útulný prostor jsme zrekonstruovali a stal se z něj luxusní apartmán ve Špindlerově mlýně oděný do přírodních barev. Nachází se v klidné lokalitě s krásným výhledem, a přitom jste v centru pěšky za 15 minut. Poblíž je také autobusové nádraží.

K nádhernému výhledu z balkonu našeho apartmánu musíte nejdřív zdolat 4 patra schodů, ale ta krása stojí za to. Kromě balkonu se apartmán skládá ze dvou ložnic s manželskými postelemi, z prostorného obýváku s plně vybavenou kuchyňskou linkou a z koupelny. Vejde se k nám až 5 osob (5. osoba bude mít pro spánek místo ložnice vyhrazenou rozkládací pohovku).

Akční můžete být na spoustu způsobů

Na své si přijdete, pokud si přejete akční dovolenou. Skiareál Špindlerův mlýn nabízí 5 lyžařských areálů, kde můžete své lyže a snowboardy pořádně otestovat. Tělo zformujete při lezení v lanovém parku, ve fitness či plaveckém bazéně. V okolí můžete s instruktorem brázdit vytipované trasy na motorových čtyřkolkách anebo zdolávat pěší tůry v hlubokých krkonošských lesích a navštívit Špindlerovu boudu, Medvědín, pramen Labe nebo Labskou boudu.

Aktivity ve Špindlu

Zde se děti nudit nebudou

Myslíme na to, aby se u nás líbilo i dětem. V apartmánu jsou pro ně připravené hračky. Na balkon často zavítá spřátelená veverka Liza pro oříšek, která je vždycky atrakcí pro všechny přítomné. Na velké venkovní dětské hřiště dojdete pěšky za 4 minuty. I samotný Špindlerův mlýn je k dětem přívětivý, protože poskytuje širokou nabídku zábavy: největší soukromé Muzeum Lega na světě, bobovou dráhu, Adventure park, aquapark, dětský skiareál Hradečanka, jízdy na koních nebo třeba bowling.

Snow tubing ve Špindlerově Mlýně

Snow tubing ve Špindlerově Mlýně je perfektní atrakcí pro děti

Odpočívat u nás můžete celý den

Procházky, sport a turistika jsou pro vás během pohybu až na druhém místě? Proč ne, relaxujte v našem apartmánu klidně celý den. Posaďte se s kávou na balkon a obdivujte krkonošské lesy a Labskou přehradu nebo se uvelebte v obýváku a zhlédněte film či seriál na Netflixu. Jídlo seženete v několika blízkých restauracích, nebo je vám k dispozici naše plně vybavená kuchyň s lednicí, varnou deskou, troubou, nádobím i myčkou. Potraviny nakoupíte v 10 minut vzdáleném supermarketu a můžete si tak dopřát vše, po čem vaše chuťové pohárky prahnou. Poblíž apartmánu se nachází hotel s množstvím wellness aktivit.

Luxusní apartmán ve Špindlerově mlýně poskytuje veškeré zázemí

Oba rádi cestujeme a máme zkušenosti z mnoha ubytovacích zařízení. Často jsme v nich nenašli základní drobné vybavení usnadňující pobyt. U našeho apartmánu Panorama 19 jsme mysleli na vše: v kuchyni najdete jar, drobné kuchyňské vybavení jako otvírák či struhadlo, můžete si udělat čaj nebo kávu. Samozřejmostí v koupelně je mýdlo, toaletní papír, fén a ručník pro každého. Kola, lyže a další rozměrné věci můžete uskladnit v uzamykatelném sklepě v přízemí, auto zaparkujete přímo před domem.

Galerie

Panorama 19 | Obývací místnost

Zveme vás do Panorama 19. Zvolte si svůj termín

Chcete zažít komfort, který poskytuje náš luxusní apartmán ve Špindlerově mlýně, prozkoumat krásy Krkonoš a navštívit ve všech směrech vybavený Špindlerův mlýn? Zarezervujte si dny, ve kterých si přejete být našimi hosty.

Kontaktujte nás ohledně volného termínu