P a n o r a m a   1 9

panorama19.cz

Jarní prázdniny 2022 ve Špindlerově Mlýně

Na jarní prázdniny 2022 do Špindlerova Mlýna

Kam na jarní prázdniny v roce 2022?

Že jarní prázdniny klepou na dveře a vy se stále rozhodujete kam vyrazit? Možná přemýšlíte o Itálii, či Rakousku, ale odrazují vás Covidové opatření? Ani se vám nedivím. Proč tentokrát nevyzkoušet české hory. Třeba Harrachov nebo Špindlerův Mlýn nabízejí velmi dobré sněhové podmínky. Proč tedy nevyrazit o jarních prázdninách do Špindlerova Mlýna? 

Ubytování ve Špindlerově Mlýně o jarních prázdninách

Možná vás napadá, že sehnat ubytování ve Špindlerově Mlýně není úplně jednoduchá a levná záležitost. Je to pravda. Většina finančně dostupných ubytování je zarezervovaná dlouho dopředu. Někdy se ale přeci jenom najde ubytování, které bude splňovat vaše očekávání po všech stránkách. Apartmán Panorama 19 je stále pro jarní prázdniny k mání. Nabízí svým umístěním v rezidenční části klid a přitom se nachází pouze 15 minut chůzí do samého centra města. 

Volné termíny:

od 6.3. do 13.3.2022

od 13.3. do 20.3.2022

Proč se ubytovat o jarních prázdninách v apartmánu Panorama 19 ve Špindlerově Mlýně

Těch důvodů, proč se ubytovat v apartmánu 19 je hned několik. První z nich je ten, že nabízí čistotu, klid a moderní bydlení včetně plně vybavené kuchyně. Apartmán disponuje dvěmi oddělenými ložnicemi. Přistýlka se dá vytvořit i v obývacím pokoji a tak může být apartmán určen až pro 5 osob. Cenově je dostupný a velmi útulný. Výhled ze čtvrtého patra si zamilujete. Můžete se odsud kochat pohledem na vodní nádrž Labskou nebo sjezdové tratě na Hromovce. K sedačce na Hromovku je to asi 10 minut chůzí s lyžemi na zádech. Autem na parkoviště přímo u lanovky asi 3 minuty. Parkoviště je zdarma, tak já osobně preferuji cestu autem. Apartmán má samozřejmě i sklep, kde se dají uložit lyže či sáňky.  Jedinou malou nevýhodou je, že do apartmánu musíte po schodech. Bohužel zde není výtah, takže nádherný výhled ze čtvrtého patra si musíte zasloužit.

Na kolik mě přijdou jarní prázdniny ve Špindlu?

Cena záleží na tom, jak moc se chcete rozmazlovat. Apartmán Panorama 19 nabízí plně vybavenou kuchyň, takže můžete ušetřit hodně peněz za návštěvu restaurací. Jen 5 minut od apartmánu je supermarket Norma, kde nakoupíte vše potřebné od potravin po drogistické zboží za velmi příznivé ceny. Pokud plánujete lyžování s né moc zdatnými dětmi, tak kousíček od apartmánu je malý vlek (pomička) pro děti, kde je budete mít stále na očích s kelímkem svařeného vína v ruce. Bufet hned pod vlekem nabízí příjemné posezení s občerstvením. Pro děti je zde také vhodné místo pro bobování a sáňkování. Tento malý útulný park také nabízí dětmi oblíbený snowtubing. Cena za 2 hodiny lyžování tady vyjde na 240 Kč pro děti. Cena ubytování o jarních prázdninách pro rok 2022 je na noc 4.000 Kč až 5.000 Kč, záleží na počtu nocí. Cena platí pro 2 až 5 osob. Pokud se rozhodnete lyžovat na větších svazích na Hromoce, Svatém Petru nebo na Medvědíně, tak počítejte s tím, že čím dříve koupíte skipass, tím to bude levnější. Cena skipassu na den pro dospělého je na pokladně 1.190 Kč a pro děti do 11 let 660 Kč. Skipass se však musí koupit s časovým předstihem. Jinak se cena zvedá. Ceník můžete nalézt zde 

Zarezervujte si apartmán Panorama 19 včas

Pokud vám některý z termínů vyhovuje, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve, ať vám můžeme daný termín zarezervovat. Pokud vám daný termín nevyhovuje, ale měli byste zájem o ubytování v našem apartmánu, tak nám také zavolejte. 

Zavolejte nám:

+420 775 261 979

Jak to v apartmánu vypadá

Apartmán Panorama 19 ve Špindlerově Mlýně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *